Polecamy

Czy warto pracować na Śląsku?

Dieta lekkostrawna u osób starszych

Nowe technologie

Subwoofery - dlaczego warto zainwestować?

Subwoofer to definitywnie oferta warta zauważenia, gdy szukamy odpowiedniego wyposażenia dla naszego kina domowego. Jest to głośnik superniskotonowy w systemach stereo, służy do odtwarzania dźwięków o bardzo małych częstotliwościach. Wiele zestawów zawiera już w sobie taki głośnik, ale gdy sam próbujesz stworzyć swoje własne kino domowe, to warto, byś wiedział, gdzie szukać odpowiednich produktów. Istnieją pasywne i aktywne, choć ten pierwszy spotyka się już coraz rzadziej, ponieważ subwoofery aktywne mają już wbudowany wzmacniacz. Inwestując w takie urządzenia, zdobędziesz jakość dźwięku, który będziesz mógł nie tylko usłyszeć, ale też poczuć na własnej skórze. Zapewniają ona również wygodę, ponieważ jeśli nie chcesz, by zajmowały za dużo miejsca w Twoim domowym kinie to warto zainwestować w subwoofery płaskie, które nie stracą na swojej wartości, ale dopasują do Ciebie swój wygląd.

Nautilus - Idealny dźwięk

Na Nautilus znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Mamy do wyboru różne modele oraz rozmiary, tak, aby dostosować się do Ciebie! Najczęściej są to głośniki aktywne. Są solidnie zbudowane, zapewniając odpowiednią izolację akustyczną, przeciwdziałającą rezonansem. Możesz nimi sterować przy pomocy cyfrowego procesora sygnałowego, za pomocą którego można dokonać odpowiedniej regulacji akustyki pomieszczenia oraz osobistych preferencji dźwiękowych. Zostało to stworzone również z myślą o Twojej wygodzie. Posiada dwa wejścia o niskim i wysokim poziomie, dzięki czemu można go podłączyć bezpośrednio do wzmacniacza lub dekodera kina domowego. W zależności od tego, jaki model wybierzesz, możesz również dopasować potrzebny Ci projekt, poprzez na przykład wybieranie właściwego koloru. Subwoofery od Nautilus mają eleganckie wzornictwo, dzięki któremu wybierzesz taki, który będzie komponował się do Twojego kina domowego. Wszystkie modele zawierają komponenty wysokiej klasy i są produkowane ręcznie. Każdy nasz głośnik to przede wszystkim niesamowicie dynamiczne możliwości.

Z naszej strony chcielibyśmy dodatkowo zwrócić uwagę na głośniki Music 7. Jest to trójnożny moduł stereo z dwoma głośnikami basowymi i dedykowanymi wzmacniaczami, o łącznej mocy 300 W. Zapewnia odpowiednie brzmienie w pomieszczeniu. Obsługa subwoofera to nieraz kwestia dotknięcia jednego przycisku, a dodatkowo zostajesz wyposażony w pilot do zdalnego sterowania. Music 7 od Nautilus automatycznie dopasuje swoje brzmienie do dowolnej akustyki. Nawet w przypadku przenoszenia z miejsca na miejsce, głośnik ten dostosowuje się do Twoich indywidualnych potrzeb.

Gdzie nas szukać subwooferów?

Zapraszamy na naszą stronę w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z naszą ofertą. Dodatkowo możesz zwrócić się do nas, gdy pragniesz stworzy model, który sam będziesz chciał zaprojektować. Nie tylko dźwięk, ale również jego wygląd dostosujemy tak, aby stał się koniecznym elementem Twojego wystroju bądź kina domowego. Na naszej stronie znajdziesz dokładnie opisane dane techniczne danego produktu. Znajdź nas w Krakowie na ulicy Malborskiej 24 bądź w Warszawie na ulicy Kolejowej 45/U4.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Jakie korzyści mogą przynieść chatboty w...

​W dzisiejszych czasach, obsługa klienta stanowi bardzo ważny element biznesu. Klienci...

Norton 360 zwycięzcą rankingu

​Każdego dnia tysiące osób pada ofiarą cyberataków, co przypomina, jak ważna jest...

Jak dbać o baterię w iPhone?

Bateria jest tą częścią w iPhonie, które ma ściśle określoną żywotność. W tym samym w...