Polecamy

Działania SEO

Czy warto pracować na Śląsku?

Biznes

Profesjonaliści, których NIE znajdziesz - kampania serwisu Fixly

Wyciszacz drzemki budzika i nabijacz w butelkę, to fachowcy, o których zapewne mało kto słyszał. Owi profesjonaliści, świadczący bardzo nietypowe usługi, są bohaterami najnowszej kampanii reklamowej serwisu Fixly.pl. 

Serwis Fixly, który łączy osoby zlecające usługę z odpowiednimi wykonawcami, wystartował z kampanią reklamową pod hasłem “Prawdziwi profesjonaliści”. Osią narracji są wspomnieni wcześniej przedstawiciele nieistniejących, wyimaginowanych profesji, których można zobaczyć w spotach TV oraz reklamach w Internecie. W ich rolę wciela się aktor Wojciech Mecwaldowski. Za koncepcję kreatywną nowej kampanii oraz pełną produkcję spotu odpowiada agencja full service MADOGZ.

- Na Fixly mamy tak wielu specjalistów, że łatwiej było opowiedzieć o naszym serwisie za pomocą takich, którzy nie istnieją. Postawiliśmy więc na absurdalny humor, prezentując sylwetki wyimaginowanych fachowców, których próżno gdziekolwiek szukać - mówi Daniel Piątkowski, Marketing Manager w Fixly - Istotne było też pokazanie, że na Fixly nie trzeba szukać, a wystarczy dodać zapytanie i dać się znaleźć wykonawcy. To lepsze niż pytanie znajomych - dodaje.

SPOT (jeśli jest możliwość osadzenia) - https://www.youtube.com/watch?v=Eutcmz5oXMk&feature=youtu.be

Fixly to serwis Grupy OLX, który umożliwia znalezienie wykonawców ponad 400 różnego rodzaju usług, podzielonych na 19 kategorii głównych, takich jak Budowa, Montaż i naprawa, Usługi finansowe, Transport, Motoryzacja, czy Ogród. Wystarczy dodać zapytanie, a zainteresowani specjaliści sami kontaktują się ze zlecającym. Przed dokonaniem wyboru, użytkownik może przejrzeć oceny i rekomendacje, które wykonawcy otrzymali od swoich wcześniejszych klientów, a po realizacji zlecenia, samemu wystawić opinię.

Z platformy korzystać można w przeglądarce internetowej, jak i aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem Android i iOS.

Artykuł zewnętrzny

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Praca w branży SEO

Jeśli szukasz kariery w optymalizacji wyszukiwarek, trafiłeś we właściwe miejsce. Podczas gdy...

Kompletny przewodnik po biznesowych numerach...

Twój numer telefonu biznesowego mówi wiele o Tobie. Jest to jeden z głównych sposobów, w...

Jakie złote monety kupować?

Inwestycja w złoto od lat jest uważana za jedną z najstabilniejszych i najbezpieczniejszych...