Polecamy

Działania SEO

Jak stworzyć skuteczny system motywacyjny w Twojej firmie

Biznes

Skuteczna reklama Twojej firmy w internecie – Postaw na Adconnect

Skuteczna reklama Twojej firmy w internecie – Postaw na Adconnect

Poszukujesz efektywnego sposobu rozreklamowania Twojej firmy w sieci? Nie wiesz, jak wybić się ponad swoją konkurencję i zwrócić uwagę potencjalnego klienta? Chcesz zdobyć duże grono nowych klientów, ale nie masz pomysłu na kampanię reklamową? Zwróć się do specjalistów. Agencja e-marketingowa Adconnect specjalizuje się w opracowaniu i realizacji skutecznych strategii reklamowych w internecie. Specjalizujemy się w tworzeniu kampanii Google Ads (niegdyś Google Adwords), content marketingu, pozycjonowaniu, tworzeniu wizytówek z podstronami w katalogu firm oraz artykułów sponsorowanych.

 

Dlaczego reklama internetowa

Reklama tradycyjna, która w celach reklamowych posługuje się głównie bannerami, plakatami, ulotkami i wizytówkami, a także standami i stoiskami oraz darmowymi gadżetami, ma zazwyczaj zasięg lokalny. W przeciwieństwie do niej, reklama internetowa ma o wiele większy zasięg – krajowy lub nawet międzynarodowy, w zależności od rodzaju prowadzonej kampanii reklamowej.

 

Internet jest źródłem łatwo dostępnym o każdej porze i w każdym miejscu. Dlatego też jest to znacznie bardziej korzystne rozwiązanie dla przedsiębiorców. Reklama internetowa może występować w różnych postaciach – może to być kampania reklamowa w Google Adwords (zwanym aktualnie Google Ads) albo content marketing (tzw. „marketing szeptany”) polegający na reklamowaniu firm na forach tematycznych i komentarzach do artykułów branżowych. Mogą to również być artykuły sponsorowane na portalach tematycznych czy też pozycjonowanie strony Klienta w przeglądarce Google czy zyskującej coraz większą popularność Bing. Można rozreklamować się również dzięki stworzeniu wizytówki firmy w katalogu oraz poszerzania jej o dodatkowe podstrony zawierające poradniki czy artykuły tematyczne.

 

Zainwestuj w usługi specjalistów

 

Jednak ze względu na dosyć dużą konkurencję, ciężko jest samemu zadbać o reklamę firmy w internecie, dlatego też warto skorzystać z usług specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Jeśli poszukujesz kogoś, kto zna się na tworzeniu i monitorowaniu strategii reklamowych w sieci i komu e-marketing nie jest obcy, zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy Adconnect. Zadbamy o wysokie wyniki wyszukiwania Twojej firmy, realny wzrost grona nowych Klientów oraz profesjonalny wizerunek Twojej firmy na rynku.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Aranżacja biura: Co powinno się znajdować w...

Aranżacja biura jest kluczowym elementem stworzenia miejsca pracy, które sprzyja efektywności i...

Jak wybrać najlepsze biuro projektowe?

Wybór odpowiedniego biura projektowego to kluczowy krok podczas planowania każdego projektu...

Na czym polega leasing komputerowy?

Większości z nas leasing kojarzy się głównie z samochodami. Coś w tym jest. Wiadomo, że...