Polecamy

Jak szybko zamówić tłumaczenia online?

Instalacje systemów oświetleniowych

Biznes

Skuteczna reklama Twojej firmy w internecie – Postaw na Adconnect

Skuteczna reklama Twojej firmy w internecie – Postaw na Adconnect

Poszukujesz efektywnego sposobu rozreklamowania Twojej firmy w sieci? Nie wiesz, jak wybić się ponad swoją konkurencję i zwrócić uwagę potencjalnego klienta? Chcesz zdobyć duże grono nowych klientów, ale nie masz pomysłu na kampanię reklamową? Zwróć się do specjalistów. Agencja e-marketingowa Adconnect specjalizuje się w opracowaniu i realizacji skutecznych strategii reklamowych w internecie. Specjalizujemy się w tworzeniu kampanii Google Ads (niegdyś Google Adwords), content marketingu, pozycjonowaniu, tworzeniu wizytówek z podstronami w katalogu firm oraz artykułów sponsorowanych.

 

Dlaczego reklama internetowa

Reklama tradycyjna, która w celach reklamowych posługuje się głównie bannerami, plakatami, ulotkami i wizytówkami, a także standami i stoiskami oraz darmowymi gadżetami, ma zazwyczaj zasięg lokalny. W przeciwieństwie do niej, reklama internetowa ma o wiele większy zasięg – krajowy lub nawet międzynarodowy, w zależności od rodzaju prowadzonej kampanii reklamowej.

 

Internet jest źródłem łatwo dostępnym o każdej porze i w każdym miejscu. Dlatego też jest to znacznie bardziej korzystne rozwiązanie dla przedsiębiorców. Reklama internetowa może występować w różnych postaciach – może to być kampania reklamowa w Google Adwords (zwanym aktualnie Google Ads) albo content marketing (tzw. „marketing szeptany”) polegający na reklamowaniu firm na forach tematycznych i komentarzach do artykułów branżowych. Mogą to również być artykuły sponsorowane na portalach tematycznych czy też pozycjonowanie strony Klienta w przeglądarce Google czy zyskującej coraz większą popularność Bing. Można rozreklamować się również dzięki stworzeniu wizytówki firmy w katalogu oraz poszerzania jej o dodatkowe podstrony zawierające poradniki czy artykuły tematyczne.

 

Zainwestuj w usługi specjalistów

 

Jednak ze względu na dosyć dużą konkurencję, ciężko jest samemu zadbać o reklamę firmy w internecie, dlatego też warto skorzystać z usług specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Jeśli poszukujesz kogoś, kto zna się na tworzeniu i monitorowaniu strategii reklamowych w sieci i komu e-marketing nie jest obcy, zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy Adconnect. Zadbamy o wysokie wyniki wyszukiwania Twojej firmy, realny wzrost grona nowych Klientów oraz profesjonalny wizerunek Twojej firmy na rynku.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Na czym polega leasing komputerowy?

Większości z nas leasing kojarzy się głównie z samochodami. Coś w tym jest. Wiadomo, że...

Automatyzacja w księgowości - jakie plusy...

Automatyzacja księgowości przede wszystkim gwarantuje wygodę i sprawniejszą pracę księgowego...

Kilka słów o komorniku. Co może, a czego nie...

Egzekucja komornicza jest jednym z ostatnich etapów ściągania należności finansowych od...