Polecamy

Pozycjonowanie we Francji – o czym warto pamiętać?

Działania SEO

Internet

Jak szybko zamówić tłumaczenia online?

Internet pozwala na załatwianie większości codziennych spraw z dowolnego miejsca. Można płacić rachunki, robić zakupy, odrabiać lekcje, a nawet pracować zdalnie. Przez internet można zlecać tłumaczenia tekstów uwierzytelnionych i zwykłych.

Formularz online biura tłumaczeń - kiedy warto z niego skorzystać?

Nie musimy wstawać z fotela, aby przetłumaczyć wypis ze szpitala, fragment książki czy akt ślubu. Jeszcze kilka lat temu, aby znaleźć tłumacza lub biuro tłumaczeń, musieliśmy wychodzić z domu. Dziś te zadania są o wiele prostsze i wygodniejsze. Skanujemy dokumenty, a następnie za pomocą formularza wysyłamy je online do biura. Pliki można również wysłać pocztą elektroniczną. Jednak szablon pozwala szybko i wygodnie zlecić tłumaczenie.

W formularzu znajdują się pytania, które pomogą biuru tłumaczeń oszacować koszty i szybciej wykonać zlecenie. W formularzu znajdują się takie pytania jak: kiedy potrzebujemy tekst do przetłumaczenia, jaki rodzaj tłumaczenia nas interesuje i z jakiego języka. Dzięki tym informacjom biuro jest w stanie szybko dopasować tłumacza do rodzaju zlecenia i błyskawicznie dostarczyć tekst źródłowy. Dokumenty są następnie odsyłane do specjalisty. Jest to szczególnie ważne w przypadku tekstów poufnych lub takich, które wymagają udziału tłumacza przysięgłego.

Jeśli potrzebują Państwo przetłumaczyć pliki mniejsze niż 8 MB, warto skorzystać z formularza online na stronie biura tłumaczeń. Nasza agencja umożliwia przesyłanie plików do tej wielkości za pośrednictwem formularza.

Więcej na temat tłumaczeń online znajdziesz na http://tlumaczone.org/

tłumaczenia online

Czy zlecanie tłumaczenia online jest bezpieczne?

Informacje zawarte w formularzu są przesyłane do biura tłumaczeń wraz z załączonymi plikami. Następnie są one przekazywane do osoby, która rozpocznie realizację zlecenia. Przesłane dokumenty są usuwane z naszego serwera po 7 dniach. Tłumacz pracujący nad zleceniem musi zachować poufność informacji i nie udostępniać ich osobom trzecim. Wysłanie dokumentów do tłumaczenia online zajmuje mniej czasu niż wysłanie ich pocztą, ale jest znacznie szybsze.

Istnieje możliwość wysłania plików kurierem lub osobiście, jeśli obawiają się Państwo o ich bezpieczeństwo ze względu na ich wysoką poufność.

Jak szybko można zrealizować zlecenie, jeśli wysyła się tłumaczenia przez formularz?

Formularz online pozwala nam szybko zlecić tłumaczenie, a następnie przesłać pliki. Nie musimy przyjeżdżać do biura ani wysyłać dokumentów pocztą.

Formularz online ułatwia pracę i usprawnia komunikację między klientem a biurem tłumaczeń. Po przesłaniu pliku do tłumaczenia online, należy poczekać na bezpłatną wycenę usługi. Zlecenie trafia do tłumacza dopiero po zaakceptowaniu przez Państwa warunków finansowych i terminu realizacji. Przesłanie formularza nie oznacza, że tłumacz może rozpocząć pracę nad tłumaczeniem. Możemy poprosić o niezobowiązującą wycenę naszych dokumentów, a następnie zdecydować się na tłumaczenie według stawki zaproponowanej przez biuro.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Wpływ hostingu na wyniki pozycjonowania strony...

Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej może przełożyć się na sukces w sieci. Osoby...

Najważniejsze zasady związane z pielęgnacją...

Właśnie zakupiłeś soczewki kontaktowe i nie wiesz, w jaki sposób o nie dbać? Oto kilka...

World of Warcraft - Klasa Rycerza Śmierci -...

Nowe, dodane w rozszerzeniu Legionu, ulepszenie Death Knight Class Mount pozwoli Ci na zakup...