Polecamy

Jak sprawdzić kto do nas dzwonił? Koniec z nękającymi...

Jak wybrać najlepsze biuro projektowe?

Internet

World of Warcraft - Klasa Rycerza Śmierci - Vilebrood Vanquisher od Deathlorda

Nowe, dodane w rozszerzeniu Legionu, ulepszenie Death Knight Class Mount pozwoli Ci na zakup unikalnego ożywionego kościanego smoka, który jest podobny do Sindragosa - wściekłego nieumarłego smoka samego Króla Lichów. Ten klasowy wierzchowiec jest nagrodą z długiego łańcucha questów, dostępnego po ukończeniu kilku meta osiągnięć Legionu. W BFA i Shadowlands nadal można kupić wierzchowca klasowego DK.

Boost trwa ~48 godzin.

Ten niesamowity wierzchowiec Death Knight będzie idealnym dodatkiem do Twojej kolekcji. Oprócz fajnego wyglądu, ma on również możliwość dostosowania się do Twojej aktualnej specyfikacji. Zmieniają się zarówno podstawowe efekty świecenia, jak i ogólny schemat kolorów. Krwawe DK otrzymują swoje klasowe wierzchowce w kolorze jaskrawej czerwieni, specjaliści od mrozu - lodowego błękitu, a oczywiście Nieświęci otrzymują je w kolorze morowej zieleni.  Blask wewnątrz odrodzonego smoka pozostaje jednak zawsze zielony.

Przeniesienie klasowego wierzchowca Rycerza Śmierci jest możliwe:

  • - Początek boostu w ciągu 30-50 minut;
  • - Ukończenie questu z Twoim klasowym wierzchowcem, aby otrzymać meta-zadania Decaying Reins of the Vilebrood Vanquisher;
  • - Dokonano metaosiągnięć "Chwalebna kampania" i "Złamanie grobowca";
  • - 16 osiągnięć i 170 punktów osiągnięć;
  • - 3 smocze zwierzaki klasy DK, jeśli ukończyłeś osiągnięcie Wniebowstąpienie Mocy; 
  • - Wysokiej klasy zabezpieczenia VPN.

Pamiętajcie, że aby otrzymać dodatkowe zwierzaki klasowe - 3 smocze lęgi w kolorach czerwonym, zielonym i niebieskim, musicie mieć odblokowane wszystkie pozory (Power Ascended) dla artefaktu odpowiadającego specyfikacji:

  • - Rycerz śmierci (Blood): Bloodbrood Whelpling od Amal'thazad za 1000 Order Resources;
  • - Rycerz śmierci (Frost): Frostbrood Whelpling od Amal'thazad za 1000 Zasobów Zakonu;
  • - Rycerz śmierci (Unholy): Vilebrood Whelpling od Amal'thazad za 1000 Order Resources.

Wymagania:

  • 50 poziom postaci.

Nigdy nie zadajemy Ci tajnych pytań ani żadnych innych informacji, więc Twoje konto będzie chronione przed kradzieżą.

decaying reins of the vilebrood vanquisher

Jak zdobyć wierzchowca klasy Legion DK w BFA lub Shadowlands?

Wykonywanie questów z Death Knight class mount chain po rozszerzeniu Legionu nie będzie już tak ekscytujące i trudne jak kiedyś. Może być jednak bardziej nudne, a co za tym idzie - pozbawione frajdy z posiadania tak fajnego wierzchowca. Przede wszystkim, aby rozpocząć quest, należy ukończyć główne meta-osiągnięcia Legionu. Chwalebna Kampania i Wyrwanie się z Grobowca mogą zająć trochę czasu, ale są one kamieniem milowym pomiędzy Twoją postacią a Rozpadającymi się Włóczniami Vilebrood Vanquishera.

Więcej znajdziesz tutaj: decaying reins of the vilebrood vanquisher

Jak tylko odblokujesz klasowego wierzchowca, którego znajdziesz w swojej sali klasowej, odwiedź starego Amal'thazada, aby rozpocząć Questline Frozen Memories. Po kilku podróżach teleportujesz się wprost do Króla Lichów, aby wysłuchać jednej z dziwnych próśb dotyczących smoków. Czeka Cię jeszcze więcej podróży w poszukiwaniu informacji o czerwonym smoku zakopanym pod Lodową Koroną.

Cała linia questów prowadzi Cię bezpośrednio do krótkiego scenariusza, w którym zdobywasz księgę z siłą życiową potrzebną do ożywienia własnego jeżdżącego smoka w trakcie questu "The Lost Glacier". Jest to dość długi łańcuch questów, dlatego Boosthive oferuje Ci swoją profesjonalną pomoc. Zamów już dziś carry mount klasy DK, zrelaksuj się i zdobądź swojego smoka przy następnym logowaniu do gry. Prosty i szybki boosting gwarantowany.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Wpływ hostingu na wyniki pozycjonowania strony...

Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej może przełożyć się na sukces w sieci. Osoby...

Najważniejsze zasady związane z pielęgnacją...

Właśnie zakupiłeś soczewki kontaktowe i nie wiesz, w jaki sposób o nie dbać? Oto kilka...

Jak szybko zamówić tłumaczenia online?

Internet pozwala na załatwianie większości codziennych spraw z dowolnego miejsca. Można...