Polecamy

Na co zwracać uwagę wybierając niszczarkę do biura?

Instalacje systemów oświetleniowych

Media i PR

Alicja Majewska z niepokojem patrzy w przyszłość. Nie ma nikogo, kto mógłby się nią zaopiekować.

Alicja Majewska zastanawia się nad swoją przyszłością. Jurorka "The Voice Senior", Alicja Majewska, nie ma dzieci ani nikogo, kto mógłby jej pomóc, gdyby potrzebowała stałej opieki. Los gwiazdy jest niepewny. Więcej na: https://spokeo.pl

Legendą na polskiej scenie muzycznej jest Alicja Majewska. Od początku miała okazję współpracować z Wojciechem Milościem Nieznaną i Włodzimierzem Korczem. Współpraca ta zaowocowała wieloma niezapomnianymi przebojami, takimi jak "Odkryjemy milość nieznaną", Jeszcze się tam zagubisz bieli", czy "Marsz samotnych kobiet". W ubiegłym roku, podczas Festiwalu w Opolu, Alicja Majewska i Włodzimierz Corcz świętowali jubileusz 45-lecia współpracy artystycznej.

Alicja Majewska boi się o swoją przyszłość.

W edycji 2019 "The Voice Senior" wokalistka została jurorką i oceniała występy uczestników. Jej niezwykły głos i forma wzbudzają podziw 72-letniej artystki. Wciąż ma energię i pasję, by przekazywać swoją muzykę kolejnym pokoleniom.

Ma świadomość, że w końcu będzie musiała się pożegnać. Nie jest jednak zadowolona z przyszłości. W 1990 roku artystka straciła męża. Nie ma też dzieci, które mogłyby ją wesprzeć w jesieni życia. Jurorka "Głosu Seniora" rozumie, jak ważna jest pomoc, gdy ciało odmawia. Przez 12 lat opiekowała się swoją sparaliżowaną matką.

show

Po wylewie opiekowałam się mamą. Mieszkała z nami. To było trudne, ale uważałam, że powinna żyć jak najdłużej i jak najlepiej. Alicja Majewska w rozmowie z "Wysokimi Obcasami" powiedziała, że wciąż tęskni za mamą. Stwierdziła też, że nie chce nic zmieniać w swojej sypialni.

Moja mama była osobą, którą pamiętam, która mimo paraliżu żyła do końca. Żyła, a nie wegetowała - podkreśliła artystka.

Alicja chciałaby żyć jak najdłużej, ale los bywa nieprzewidywalny. Artystka może nie doczekać się tak czułej opieki. Nie jest pewna, kto się nią zaopiekuje, gdy stanie się mniej samodzielna. Artyści w podobnej sytuacji mogą liczyć na Ośrodek w Skolimowie. Teresa Lipowska niedawno wyraziła chęć spędzenia tam swoich ostatnich lat.

Więcej na: https://spokeo.pl/plotki

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Facebook Ads - czy warto prowadzić kampanie...

Nie da się ukryć, że obecnie wiele firm poświęca czas na to, by przygotować odpowiednią...

Biedronka najczęściej obecna w mediach...

Marka Biedronka w ciągu ostatnich 12 miesięcy była liderem działań z zakresu...

Czy Polacy znają podcasty? [BADANIA]

Połowa polskich internautów deklaruje, że zna pojęcie podcastu, ale pierwsze badanie tego...